Eskişehir dövme

Hakkımızda

Mesut Ayvaz Tattoo & Art,  2014 yılında Eskişehir dövme sanatçısı Mesut Ayvaz tarafından kurulmuştur. Aslen resim öğretmeni olan Mesut Ayvaz, kendisini dövme konusunda geliştirmiş, ustalık belgesini aldıktan sonra kendi iş yerini kurarak.ine burada hizmet vermeye başlamıştır.   Geçici dövme, kalıcı dövme, piercing ve tattoo ( dövme) düzeltme hizmetlerine ulaşabileceğiniz stüdyomuz,.

Devamı

Dövme

Tattoo,.derinin.altına.pigment.maddelerinin.enjekte.edilmesiyle.ortaya.çıkan,.Eski.Mısır'a.kadar.uzanan.geniş.bir.tarihçeye.sahip.bir.estetik.uygulamadır..Günümüze.gelene.kadar.yapılış.amacından,.araçlarına.kadar.her.anlamda.birçok.değişikliğe.uğrayan.dövme,.sanat.ve.estetiğin.size.ifade.edeceğine.inandığınız.simgelerle.birleştirilmiş.halidir.   Eskişehir.dövme.yapan.yerler.arasında.2014.yılından.beri.

Devamı

Dövme Stüdyosu

2014 yılında kurulan Mesut Ayvaz Tattoo & Art, müşterilerin isteklerini estetik ve sanatla birleştirerek ömrünüz boyunca bedeninizde taşıyacağınız dövmenin sizi en iyi şekilde ifade edebilmesi için çalışmaktadır. Bir dövme stüdyosundan beklenen tüm özelliklere sahip olan Mesut Ayvaz, her zevke uygun tattoo modellerini ince bir işçilikle vücudunuza işlemektedir.   Sanatımız ve.

Devamı

Mesut Ayvaz

1989 Adıyaman doğumlu olan Mesut Ayvaz, lise öğrenimini Adıyaman Güzel.tlar Lisesinde tamamladı. Resime olan sevgisini ve ilgisini sürekli kendisini geliştirmek için kullanan Mesutt Ayvaz, lise bittikten sonra iki yıl boyunca duvar resimleri yaparak sanatını yaşadığı kentin sokaklarına yansıtmıştır. Bu ilgisini yüksek öğrenim ile perçinlemek isteyen dövmeci, 2009 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel.

Devamı