Hakkımızda

Mesut Ayvaz Tattoo & Art,  2014 yılında Eskişehir dövme sanatçısı Mesut Ayvaz tarafından kurulmuştur. Aslen resim öğretmeni olan Mesut Ayvaz, kendisini dövme konusunda geliştirmiş, ustalık belgesini aldıktan sonra kendi iş yerini kurarak misafirlerine burada hizmet vermeye başlamıştır.

 

Geçici dövme, kalıcı dövme, piercing ve tattoo ( dövme) düzeltme hizmetlerine ulaşabileceğiniz stüdyomuz, misafirlerimizin kendilerini rahat hissedebilecekleri, sıcak bir ortam şeklinde organize edilmiştir. Kafınızda kurguladığınız dövmeyi sizi doğru yönlendirerek bir sanat eserine dönüştüren ekibimiz, mutlu sona ulaşmak için çok titiz bir çalışma yürütmektedir. Eskişehir dövmeci Mesut olarak da bilinen Mesut Ayvaz, sanatla tasarımın buluştuğu benzersiz çalışmalar gerçekleştirmektedir.

 

Hem dövme yapan hem de dövme eğitimi veren Mesut Ayvaz Tattoo & Art Stüdyo, Türkiye'nin her köşesinden gelen konuklarını hem hayal ettikleri dövmeye kavuşturuyor, hem de bu süre zarfında Eskişehir'i doyasıya gezip, rahatça konaklayabilecekleri bir paket sunmaktadır.

 

Eskişehir Mesut Ayvaz Tattoo & Art İletişim Bilgileri:

Adres: Hoşnudiye Mah. Vural Sk. No:45/2 Barlar Sokağı Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0551 411 17 77

Görseller